Výměna čelního skla

Čelní skla od špičkových výrobců

VÝMĚNA ČELNÍHO SKLA

P

otřebujete akutně provést výměnu autoskla? Naše společnost AUTOSKLO NON-STOP se zabývá opravou a výměnou autoskel pro osobní automobily, autobusy a TIR a další motorová vozidla.

Provádíme výměny poškozených autoskel v případech kdy poškození způsobilo druhé vozidlo (odlétnutý kamínek od jiného vozidla atd.) tak z připojištění čelního skla ,nebo z havarijní pojistky. Jedná-li se o pojistnou událost NEMUSÍTE U NÁS ZAPLATIT, za námi dodané originální autoskla, ani za montáž. Výměny a montáže provádíme v těchto případech bezplatně. Veškeré formality s pojištovnou vyřídíme za vás. AKCE - Při výměně čelního lepeného autoskla od nás dostanete jako BONUS roční dálniční známku a vyčištění interiéru zdarma.

automotiveNemáte čas? Nabízíme mobilní montáže autoskel po celé ČR ZDARMA. Praha a okolí:V některých případech je výhodnější si opravované vozidlo přivézt na naši dílnu, kde opravíme a poté ho přivezeme zpět na dohodnuté místo. Tato služba je zdarma. Doklady potřebné k opravě autoskla: DOKUMENTY KE STAŽENÍ

scroll up