Autofólie

Autofólie od špičkových výrobců

Autofólie

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek. Folie ani po letech netvoří bublinky ani prasklinky, záruka je 3 roky i na barevnou stálost a montáž. Ochrana proti UV záření a tepelnému záření je maximální. Folie se instalují na vnitřní stranu skel bez nutnosti vyjmutí autoskla. Samozřejmě kromě těchto vysoce kvalitních autofólií je pro perfektní vlastnosti a dlouhou životnost nutná bezchybná odborná instalace. Technici specializující se na instalaci autofólie jsou specielně školeni a mnohaletá praxe v oboru, stovky montovaných vozidel i vysoká kvalita autofolie zaručují dokonalé a mnoho let sloužící zatmavení autoskel vozidla.

automotiveKaždé sklo je označeno štítkem s číslem atestu. Bude Vám vydán typový list, na němž je zapsána provedená úprava, typ vozidla, reg.značka, číslo schválení a typ použité fólie na každé sklo. Při aplikaci autofólie SunTek na autoskla vozidel pracujeme výhradně s exkluzivním materiálem nové generace SunTek Windows Films vyráběné firmou Commonwealth Laminating & Coating. Inc. USA.


Výhody u autofolií:
• Snížení teploty v interiéru až o 75%
• Polepy bez demontáže skel
• Zabránění průniku UV záření
• Zvýšení pocitu soukromí ve vozidle
• Polep celého vozu do 4 hodin
• Nový a atraktivní vzhled Vašeho vozu
• Zmenšuje rizika úrazu při havárii – střepy ze skla
• Snižuje procentuálně možnost vykradení vozidla
• Kvalita a odborná montáž certifikovaným technikem
• Příznivé a bezkonkurenční ceny už od 3000,-

Pokud upravený vůz nesplňuje technické podmínky pro provoz, je otázkou času, kdy bude řidič pokutován. Pokud je propustnost světla nižší než 70 %, hrozí řidiči bloková pokuta do výše pěti tisíc korun a řidič bude pravděpodobně upozorněn, aby fólie z oken odstranil. Pokud je propustnost pod 20 %, policisté přestupek postoupí správnímu orgánu a řidiči je zakázána další jízda. Pokuta je v tomto případě 5-10 tisíc korun nebo zákaz řízení na 6 až 12 měsíců.

Všechny úpravy a opravy zasklení vozidel, které mají za následek snížení světelné propustnosti zasklení, je možné provádět pouze za dodržení podmínek daných předpisem EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a musí podle nich být schváleny. Podle těchto technických předpisů nesmí být celková propustnost světla čelního skla nižší než 75 % a celková propustnost světla předních bočních skel nižší než 70 %. Zdroj: Policie ČR, Měřič propustnosti světla.

scroll up